Mezunlar

Mühendishane’nin eğitim faaliyetleri kapsamında dönem dönem bazı staj ve eğitim programları da düzenleniyor. Şu ana kadar düzenlenen programları ve mezunlarını bu sayfada bulabilirsiniz.

1. Staj programı: Haziran-Temmuz 2020

ModeTeam.org

MODE TEAM, Mühendishane’nin eğitim faaliyetlerinin bir uzantısı olarak, iki aylık bir staj sürecinin sonrasında ortaya çıktı. 2020 senesinin Haziran ayında başlayan projede, Mühendishane’nin ilk stajyerleri olan Nur Sena Akay, Burak Çamloğlu ve Berkay Çağan, pandeminin olumsuz etkileri ve yaz sıcağına rağmen öz verili bir çalışmayla iki ay gibi kısa bir sürece bu çalışmayı hayata geçirmeyi başardılar. Ayrıntılı bilgi için ModeTeam.org adresine ve bu sayfaya göz atabilirsiniz.

1. Staj programı mezunları

1. staj programı mezunları (Haziran 2020 – Temmuz 2020)
Nur Sena Akay

Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünde eğitimine devam eden Sena, Kocaeli Üniversitesinin Formula Student takımının aerodinamik departmanında görev alıyor. Sena’nın ayrıntılı özgemişi için: LinkedIn.

Burak Çamloğlu

Üniversite yıllarında da birçok sosyal projede ve öğrenci topluluklarında görev alan Burak, ODTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Burak’ın ayrıntılı özgeçmişi için: LinkedIn.

Berkay Çağan

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunu olan Berkay, ODTÜ’de yüksek lisans çalışmaları yanında MEGAP şirketinde Arge mühendisi olarak görev yapıyor. Berkay’ın ayrıntılı özgeçmişi için: LinkedIn.


Yeni programlardan haberdar olun

Önümüzdeki dönemde düzenlenecek yeni staj ve eğitim programlarından haberdar olmak için, aşağıdaki e-posta kutusundan ücretsiz abonelik yaptırabilirsiniz. (Hiçbir şekilde spam e-posta almayacağınızdan emin olabilirsiniz.)